Üçgen Mutfak

Özel Mekanlara...

Özel Ürünler

Birinci Kalite

Profesyonel Hizmet

Detaylı Garanti

Kişiselleştirme Seçenekleri

Endüstriyel Mutfak Nedir ?

Hizmet sektörünün en önemli bölümlerinden bir tanesi yeme-içme sektörüdür. Yemek sektörünün de en önemli parçası endüstriyel mutfaklardır. Firmaların paslanmaz çelikten oluşan ekipmanlar ile donattıkları düzenli, kaliteli ve işlevli mutfaklara endüstriyel mutfak adı verilir.

İşletmelerin kendi mutfaklarına uygun ekipmanlar seçebilmesi için endüstriyel mutfaklarda çeşitlilik oldukça önemlidir. Endüstriyel mutfak ekipmanları üreten firmalar her sektörün ihtiyacına yönelik endüstriyel mutfaklara sahip olmalıdırlar.

Endüstriyel mutfaklar kullanılabilirlik ve işleyiş yönünden bölümlere ayrılmaktadır. Endüstriyel mutfakların ekipmanları için bölümler;

  • Pişirme Ekipmanları
  • Soğutma Ekipmanları
  • Hazırlık Ekipmanları
  • Bulaşıkhane Ekipmanları

Endüstriyel mutfakların en önemli bölümü pişirme ekipmanlarının olduğu bölümdür. Pişirme ekipmanlarının ise başlıca ürünü endüstriyel fırınlardır. Ardından soğutma ekipmanlarının olduğu bölüm gelir. Soğutma ekipmanları yiyeceklerin taze kalmasını ve kullanım ömrünü uzatması açısından oldukça önemlidir. Hazırlık ekipmanları kısmı ise tezgahlar, kesme, doğrama gibi ekipmanların olduğu bölümdür. Yiyecekler bu kısımda hazırlık aşamasındadır. Son olarak ise bulaşıkhane ekipmanlarının olduğu bölüm işin temizlik kısmı için gereklidir.

Antalya’da hizmet veren Üçgen Mutfak, işletmelerin endüstriyel mutfakları için gerekli tüm donanımlı ekipmanlara sahiptir. Mutfaklardaki her ihtiyaç düşünülerek yola çıkan Antalya merkezde Üçgen Mutfak ile ihtiyacınız olan tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarına ulaşabilirsiniz.

Whatsapp İletişim
İletişim